Monte Snack #BRB Cup Fortnite to turniej przeznaczony dla profesjonalnych graczy, w którym pula nagród wynosi 16.000 złotych. 

Tym razem słodkiej rozrywki będzie mogła zaznać społeczność Fortnite, czyli najpopularniejszego tytułu battle royale na świecie. 

Pierwszy z dwóch turniejów związanych z grą Fortnite będzie skierowany do profesjonalnych graczy. Setka najlepszych zawodników z naszego kraju zostanie zaproszonych do rozgrywki, w której będą walczyć o pulę nagród w wysokości 16.000 złotych. 

4 października odbędzie się Monte Snack #BRB Cup Fortnite, który będzie łącznie składał się z pięciu zrzutów, które wyłonią najlepszą szóstkę graczy. Każdy z nich zostanie nagrodzony odpowiednią sumą gotówki, z czego najlepszy zawodnik otrzyma aż 7.000 złotych. 

Wszystkie rozgrywki będzie można oglądać na stronie montesnack.pl z komentarzem Ewrona. Kamil szturmem wdarł się do grona najpopularniejszych streamerów w Polsce, skupiając się głównie na grze Fortnite. Posiada nie tylko niebywałe umiejętności jako gracz, ale również sprawdził się w roli komentatora – na swoim koncie ma relację z wielu wydarzeń w tym m.in. Mistrzostw Świata w Fortnite. 

Turniej jest wstępem do zawodów przygotowanych dla społeczności Fortnite, które odbędą się już 18 października. Oznacza to, że każdy z Was może zapisać się do rozgrywek i spróbować stanąć w szranki o 10.000 złotych.