Obrona własnej bazy weszła ci w nawyk, a karty nie kryją przed Tobą żadnych tajemnic? Skompletuj swoją talię i weź udział w turnieju Monte Snack #BRB Cup Clash Royale.

Wyłonienie zwycięzcy turnieju Monte Snack #BRB Cup Brawl Stars nie oznacza końca emocji związanych z rozgrywkami mobilnymi. Już 14 listopada rozpoczną się zmagania indywidualne w ramach gry Clash Royale!

Monte Snack #BRB Cup Clash Royale będzie składać się z czterech tur kwalifikacyjnych oraz wielkich finałów. W trakcie kwalifikacji wyłonimy ośmiu szczęśliwców, którzy kontynuują walkę o nagrody finansowe. Do najlepszego gracza zawodów trafi 1500 złotych. Wartość całej puli wynosi 5000zł.

Aby wziąć udział w turnieju przejdź do sekcji “Turnieje” na stronie Montesnack.pl. Wybierz interesujący cię termin kwalifikacji, zapoznaj się z zasadami i sfinalizuj zapisy. W dniu turnieju trafi do ciebie wiadomość zawierająca pełen przekrój informacji niezbędnych do wzięcia udziału w zabawie.

Intrygujący turniej nie może odbyć się bez czołowego polskiego komentatora Clash Royale. Za mikrofonem zasiądzie pOwP, i to właśnie na jego kanale w serwisie YouTube obejrzymy wszystkie etapy kwalifikacyjne. Wielkie finały będą transmitowane na platformie Twitch. Wówczas obok pOwPa zasiądzie laureat konkursu Monte Snack #BRB Casters Academy