Setki drużyn, lecz wyłącznie jedna mogła okazać się najlepsza. CraZe Clan zwyciężyło wielkie finały Monte Snack #BRB Cup Brawl Stars.

Tegoroczna odsłona działań w ramach serii turniejów Monte Snack #BRB Cup dała przestrzeń do rywalizacji najlepszym zawodnikom Brawl Stars z Polski. Zawodnicy występujący w trzyosobowych drużynach mieli okazję walczyć o spektakularne nagrody, albowiem łączna pula nagród wynosiła 15 tys. złotych.

Zmagania zostały rozdzielone na pięć wieczorów – cztery tury kwalifikacyjne oraz wielkie finały. Przełożyło się to na wiele godzin emocjonujących zmagań, które miały za zadanie wyłonić najlepszą trójkę. Pomimo wielu pretendentów, ostatecznie chwalebny tytuł mistrza powędrował w ręce przedstawicieli CraZe Clan.

Droga Madary, Nowego297 oraz MeOw’a do zwycięstwa rozpoczęła się za pośrednictwem trzecich kwalifikacji. Wówczas omawiany skład pozostawił bez cienia szans rywali biorących udział w zmaganiach tamtejszego wieczoru. Dodatkowo rzutem na taśmę zespół uzyskał pewność występu w wielkim finale. Ten zaś nie sprawił omawianym zawodnikom większych trudności, albowiem udało im się wspiąć na najwyższy szczebel podium bez utraty pojedynczego punktu. Był to niebywały pokaz umiejętności, które dalece wykraczają poza ramy kraju.

CraZe Clan w nagrodę za swój niesamowity wyczyn otrzymało nagrodę finansową w wysokości 4500 złotych.

Zwieńczenie rywalizacji w Brawl Stars nie oznacza końca gier mobilnych w Monte Snack #BRB Cup. Już w listopadzie ruszą rozgrywki dedykowane sympatykom Clash Royale, gdzie każdy z Was będzie mógł zawalczyć o lwią część z puli wynoszącej 7500zł.