Co to były za emocje! Dwie drużyny złożone z influencerów zmierzyły się w ramach Monte Snack #BRB League of Legends Showmatch. Niestety, tylko jedna z nich mogła wygrać.

Zobaczyć swoich ulubionych twórców w boju przeciwko sobie, to zawsze emocjonujący widok! Właśnie takie show zapewnił widzom Monte Snack #BRB League of Legends Showmatch. Jak przebiegło starcie internetowych twórców? Przyjrzyjmy się!

Dziesięcioro influencerów zostało rozdzielonych do dwóch pięcioosobowych drużyn, adekwatnie do ich poziomu gry. W pierwszej ekipie zobaczyliśmy: Nervariena, Veggie’ego, Stazję, MCLisu oraz Nitashi’ego. Ich rywalami byli natomiast: Kubon, ArQuel, Ciastko oraz Shini. Przed twórcami stanęło wyzwanie polegające na rozegraniu przeciw sobie trzech spotkań na mapie Summoner’s Rift.

Pierwsza odsłona starcia zakończyła się po trzydziestu pięciu minutach. Wynik faworyzował ekipę Nervariena, jednak to jedna kobieta z zespołu błyszczała najjaśniej. Stazja, bo o niej mowa, zdecydowała się na wybór Yone, który spłacił się wykręceniem kosmicznego wyniku 19 eliminacji, 9 asyst i zaledwie dwóch śmierci. Identycznym wynikiem, lecz już z mniej okazałymi statystykami.

Szanse na zdobycie honorowego punktu Shini i spółka otrzymali na trzeciej mapie. Wyrównana gra ponownie sprowadziła się do okolic 35 minuty. Tym razem dwóch streamerów, a niegdyś profesjonalnych graczy, wzięło sprawy w swoje ręce. ArQuel grając Illaoi zainkasował aż 21 eliminacji, przebijając wynik Stazji z pierwszego meczu. Niewiele odstawał Lucian Kubona, który czternastokrotnie odesłał rywali w zaświaty.

Internetowi twórcy swoją walkę mają już za sobą. Teraz przyszedł czas na Ciebie! Weź udział w kwalifikacjach turnieju Monte Snack #BRB Cup League of Legends i zawalcz o lwią część z puli nagród wynoszącej 30 tys. złotych. Jak to zrobić? To bardzo proste! Przejdź do sekcji “Turnieje” na stronie Monte Snack. Wybierz dogodną datę turnieju, a następnie sfinalizuj zapisy po zapoznaniu się ze wszystkimi regułami. Oczekuj daty meczów i daj z siebie wszystko!

Do zobaczenia, Przywoływacze!