W miniony weekend odbył się turniej Monte Snack #BRB Community Cup Feat. Fortnite, którego zwycięzcą okazał się duszek. Gracz zgarnął główną nagrodę w postaci 4000 złotych. 

Gra Fortnite zadebiutowała w cyklu turniejowym Monte Snack #BRB Cup wydarzeniem dedykowanym wyłącznie profesjonalistom. Zaledwie dwa tygodnie temu na serwerze pojawiła się setka najlepszych graczy w Polsce rywalizujących o pulę 20.000 złotych. Zaś w miniony weekend marka Monte Snack wyciągnęła rękę do mniej doświadczonych osób, dając im pole do rozwoju i wybicia się na esportowe salony. 

W Monte Snack #BRB Community Cup Feat. Fortnite wzięło udział prawie 600 osób miłośników gry od Epic Games. W sobotni wieczór rozegrany został pierwszy etap, mający na celu wyłonić najlepszą setkę, która przystąpiła do walki w niedzielne popołudnie. Najlepszym graczem, który zebrał aż 281 punktów okazał się “duszek”, do którego powędruje główna nagroda w postaci 4000 złotych. Zaraz za nim na podium uplasowali się GerdzioSzef oraz KepperFN, którzy wywalczyli sobie kolejno 2500 oraz 1500 złotych. Nagrody pocieszenia za pozycję zaraz za podium otrzymają Nicoszef (1000 złotych), Mechu oraz Precious btw (po 500 złotych). 

Transmisja z finałowego pojedynku cieszyła się sporą popularnością. Na kanale Ewroona przebywało średnio 6.000 widzów, co przełożyło się na 21.000 unikalnych odbiorców. 

Przypomnijmy, że na platformie Monte Snack #BRB Cup można znaleźć turnieje w inne gry jak np. League of Legends, Clash Royale czy Brawl Stars. Zapraszamy do zapisywania się w zawodach swoich ulubionych tytułów i walkę o cenne nagrody!