17 grudnia, czyli już w najbliższy piątek, rozpoczną się finały Monte Snack #BRB Cup League of Legends. Ośmiu najlepszych graczy trybu jeden na jednego będzie walczyć o pulę nagród w wysokości 30.000 złotych!

Czterotygodniowy cykl Monte Snack #BRB Cup League of Legends zmierza ku finałowi. Za nami osiem tur kwalifikacyjnych, w których łącznie zajęto prawie 6.000 miejsc! Spośród wszystkich uczestników wyłoniono najlepszą ósemkę, która już w najbliższy piątek zmierzy się ze sobą aby wyłonić najlepszego gracza trybu 1v1. Zwycięzca wzbogaci się o lwią sumę z puli nagród wynoszącej 30.000 złotych. 

Finały rozpoczną się w piątek 17 grudnia i potrwają przez cały weekend. Zawody zostaną przeprowadzone według drabinki pojedynczej eliminacji. Mecze będą miały charakter best-of-three z wyjątkiem wielkiego finału, gdzie zobaczymy maksymalnie trzy mapy. Dodatkowo każdy gracz będzie mógł wykluczyć trzech czempionów przed startem każdego pojedynku. 

Rozgrywki zostaną skomentowane przez Damiana “Nervariena” Ziaję oraz Wojciecha “Bezi” Wróbla wprost z krakowskiego studia. W niedzielę dołączy do nich Adrian Kostrzewski, zwycięzca Monte Snack Casters Acedemy w League of Legends, który będzie miał okazję zyskać doświadczenie casterskie u boku fachowych spikerów. Transmisja przeprowadzona zostanie na kanale www.twitch.tv/nervarien

Podział nagród w turnieju Monte Snack #BRB Cup League of Legends, wygląda następująco:

  • Miejsce 1: 12000 PLN
  • Miejsce 2: 7000 PLN
  • Miejsce 3: 3400 PLN
  • Miejsce 4: 2000 PLN
  • Miejsce 5-8: 800 PLN
  • Miejsce 9-16: 300 PLN