Damian “Nervarien” Ziaja – jeden z najbardziej rozpoznawalnych twórców polskiego podwórka League of Legends. Od wielu lat dzieli się swoją wiedzą o grze ze swoimi widzami, a poradniki jego twórczości stały się kultowe. W swojej karierze skomentował masę turniejów League of Legends, w tym kilka edycji Mistrzostw Świata. Te doświadczenia pozwolą mu świetnie odnaleźć się w roli komentatora Monte Snack # BRB Triathlonu oraz wyłoni zwycięzcę Akademii Casterów. Oprócz tego wystąpi w Showmatchu rozpoczynającym serię turniejów od Monte Snack oraz wesprze kampanię reklamową. Zwycięzcy specjalnego konkursu będą mogli spotkać się z Nervarienem na discordzie.

YouTubeInstagram
YouTubeInstagram

Piotrek “Nolif” Marczak – twórca dwóch dużych kanałów w serwisie YouTube, z czego ten poświęcony grom mobilnym oraz Minecraftowi już dawno przekroczył granicę miliona subskrypcji. Dzięki swoim pokaźnym zasięgom wspomoże kampanię reklamową zachęcając do udziału i oglądania turniejów gier mobilnych.

Kamil “Ewron” Lachowski – samozwańczy mistrz Europy w Fortnite. Mimo że nie ujawnił swojego wizerunku, śmiało można go nazwać twarzą polskiej tego Battle Royale. Symbolem jego transmisji stała się czerwona panda, która zaskarbiła sobie tysiące ulubieńców. Ewron skomentuje turnieje Fortnite oraz wspomoże całą akcję #BRB w działaniach marketingowych.

YouTubeInstagram