Po przeszło czterech miesiącach zmagań, wyłoniono zwycięzcę turnieju Monte Snack #BRB Cup Clash Royale. InThrill125 wygrał główną nagrodę w postaci telefonu OnePlus Nord!

Pierwsze kwalifikacje do Monte Snack #BRB Cup Clash Royale wystartowały jeszcze we wrześniu. Przez kolejne cztery miesiące przeprowadzone zostało łącznie osiem rund eliminacyjnych, z których wyłoniono szesnastkę najlepszych zawodników. 

InThrill125 był laureatem wrześniowych kwalifikacji. Zmagania w fazie finałowej rozpoczął od otrzymania walk-overa od swojego oponenta, a następnie rozegrał dwa bardzo wyrównane starcia, każde z nich skończyło się wynikiem 3:2. W wielkim finale Monte Snack #BRB Cup Clash Royale zmierzył się z Kacpergamer. Tym razem InThrill125 oddał jedynie jeden pojedynek, lecz trzeba przyznać, że obaj gracze szli łeb w łeb. W decydującym starciu Kacpergamer mógł doprowadzić do remisu 2:2, lecz powstrzymała go świetna błyskawica zagrana przez InThrilla, która zniszczyła wieże dosłownie sekundy przed końcem pojedynku. 

InThrill125 dzięki wywalczonemu mistrzostwu wygrał telefon OnePlus Nord, zaś Kacpergamer otrzyma słuchawki Samsung Galaxy Buds. Na najniższym miejscu podium stanął Matiu i dostanie on za to smartband Xiaomi Mi Band 5.