Druga odsłona Monte Snack #BRB Community Cup Fortnite została oficjalnie zakończona. Najlepszym duetem rozgrywek okazali się nexxs oraz mlody.

Monte Snack #BRB Community Cup po raz kolejny przyciągnął ogrom graczy za sprawą turnieju Fortnite. Trzydniowe zmagania o nagrody z puli nagród wynoszącej 10 tysięcy złotych przyciągnęły blisko siedemset duetów.

Rozgrywki, zupełnie jak pierwsza odsłona turnieju, zostały podzielone na trzy etapy: kwalifikacje, półfinały oraz finał. Odbywały się one dzień po dniu zachowując ciągłość rywalizacji, jednocześnie dając zawodnikom czas na odpoczynek i przemyślenie taktyk na kolejne rozgrywki. 

Na najwyższy szczebel podium ostatecznie trafili nexxs i mlody. Gracze fundamenty pod swój sukces położyli już w pierwszej części zmagań, gdzie okazali się najlepszą drużyną w kwalifikacjach. W półfinałach musieli pogodzić się z pozycją o dwa oczka niższą. Chwilowy spadek formy musiał być jednak niemałą dawką motywacji do najważniejszych zmagań, gdzie zwycięzcy dowiedli swoich umiejętności, dodatkowo odstawiając resztę stawki w sporym tyle:

  1. nexxs oraz mlody – 239 punktów
  2. voun oraz Sneakefn – 205 punktów
  3. RELLVIS oraz crusti – 192 punkty
  4. Jojooo oraz suunczx – 192 punkty
  5. Blacha oraz Giziu – 190 punktów

Minione rozgrywki to nie koniec emocji związanych z akcją Monte Snack #BRB Cup! Już w tym tygodniu ruszą rozgrywki dedykowane grze mobilnej Brawl Stars. Kolejna, a zarazem ostatnia aktywność, związana z Fortnite została zaplanowana na połowę października.