Poznaliśmy kolejnych zwycięzców! Na szczycie podium Monte Snack #BRB Community Cup Fortnite 3 uplasowali się paxxyen oraz Jojooo.

Turnieje Monte Snack #BRB Community Cup Fortnite rozpalały do czerwoności społeczność zgromadzoną wokół produkcji Epic Games. W ostatnich dniach odbyła się trzecia odsłona zawodów, gdzie rozdzieleni w duety gracze rywalizowali o nagrody z puli nagród wynoszącej łącznie 10 tysięcy złotych.

Zgodnie z założeniem rywalizacja została rozdzielona na trzy etapy, a co za tym idzie, trzy wieczory pełne emocjonujących zmagań. Na pierwszy ogień rozegrano kwalifikacje, do których zapisało się przeszło 1100 zespołów. Następnie rozegrano półfinały oraz finał. Awans z każdego etapu zdobywała wyłącznie czołówka tabeli wyników, przez co grono uczestników w najważniejszym dniu skurczyło się wyłącznie do najlepszych 50 duetów.

Tytuł najlepszej dwójki został wywalczony wspólnymi siłami paxxyena oraz Jojooo. Triumf w finałach został poprzedzony zajęciem pierwszego miejsca w półfinałach. Zważając na ten fakt należy uznać, że zwycięstwo omawianego duetu nie jest wyłącznie efektem przypadku, lecz niepodważalnie wysokich umiejętności.

Najlepsza piątka turnieju Monte Snack #BRB Community Cup Fortnite 3 prezentuje się następująco:

  1. paxxyen oraz Jojooo – 209 punktów
  2. RELLVIS oraz crusti – 203 punkty
  3. fishfall oraz keez_fn – 201 punktów
  4. Nofi oraz YeSeN – 195 punktów
  5. Smapfy oraz twisted – 168 punktów

Zakończenie omawianego turnieju jest niestety jednoznaczne z zakończeniem niezwykle interesującej serii zmagań. To jednak nie koniec dobrej zabawy związanej z Monte Snack. Już w kolejnych tygodniach rozpoczną się zmagania w ramach mobilnego Clash Royale oraz League of Legends.