Kwalifikacje Monte Snack #BRB Brawl Stars Showdown dedykowane trzyosobowym drużynom znalazły się na półmetku. Pierwsze cztery drużyny zameldowały się w wielkim finale!

W miniony wtorek wystartowały pierwsze kwalifikacje rozgrywek Monte Snack #BRB Brawl Stars Showdown. W pierwszej rundzie najlepszą drużyną okazały się Majstry, które okazały się najlepszą ekipą spośród ponad sześćdziesięciu zapisanych drużyn. Okazali się niepokonani w sześciu spotkaniach z rzędu, dzięki czemu zagwarantowali sobie awans. Podobną drogę przeszli zawodnicy Salada de Verduras, którzy awansowali po pięciu zaciętych starciach. Na drugim miejscu kwalifikacji znaleźli się Ad Honores oraz BMR Team.

Przed nami dwie kolejne rundy kwalifikacyjne do Monte Snack #BRB Brawl Stars Showdown, które zaplanowane są na 12 października oraz 15 października. Osiem najlepszych zespołów, spośród kilkuset zapisanych w kwalifikajcach, zmierzy się ze sobą o gigantyczne pieniądze. W puli nagród znalazło się 15.000 złotych – jest to jedna z największych sum jeśli chodzi o ten tytuł na rodzimej scenie!

Dystrybucja nagród wygląda następująco:
Miejsce 1: 4500 PLN
Miejsce 2: 3000 PLN
Miejsce 3: 2100 PLN
Miejsce 4: 1500 PLN
Miejsce 5-8: 975 PLN