Brawl Stars to nie jedyna gra mobilna, która pojawi się w cyklu turniejów Monte Snack #BRB Cup. Przed nami pierwsze kwalifikacje Monte Snack #BRB Cup Clash Royale.

Clash Royale to jedna z najpopularniejszych gier mobilnych na świecie. Obecnie na całym świecie znajduje się ponad 100.000.000 graczy tego tytułu, a sama marka Clash Royale osiągnęła wartość miliarda dolarów w rok od premiery gry. Rok 2019 minął pod znakiem rozwoju ekosystemu esportowego, który bardzo dobrze przyjął się również w Polsce.

Marka Monte Snack wychodzi naprzeciw fanom tej gry, organizując turniej Monte Snack #BRB Cup Clash Royale. Rozgrywki zostały podzielone na osiem rund kwalifikacyjnych, do których zapisać się może po 128 graczy. Najlepsi awansują do finałów, w których powalczą o atrakcyjne nagrody – telefon OnePlus Nord, słuchawki Samsung Galaxy Buds oraz smartbanda Xiaomi Mi Band 5. 

Pełny harmonogram kwalifikacji wygląda następująco:

Oprócz nagród głównych, organizatorzy przewidzieli podarunki dla najlepszej czwórki w każdych kwalifikacjach – osoba z pierwszego miejsca otrzyma kartę Google Play

o wartości 50 zł w postaci elektronicznej. Pozostała trójka otrzyma taką kartę o wartości 20 złotych. 

Pierwsze runda kwalifikacyjna wystartuje już we wtorek 29 września.

Zapisy ruszają w najbliższą niedzielę o 15:00.