Jeśli Fortnite to Twój drugi dom, a stawianie dziewięćdziesiątek masz zapisane w genach, to dobrze trafiłeś! Weź udział w turnieju Monte Snack #BRB Community Cup feat. Fortnite i zawalcz o nagrody pieniężne. 

Występ na ogromnej scenie, walka o pokaźną pulę nagród i wszystko za sprawą Fortnite – brzmi jak marzenie, prawda? Możesz je spełnić już dziś! Weź udział w turnieju Monte Snack #BRB Community Cup feat. Fortnite i udowodnij, że jesteś najlepszy. Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej sumie 10 tys. zł.

Zapisy do zawodów ruszą już dziś o godzinie 18:45 i będą trwać do piątku. Swoich sił może spróbować każdy, albowiem jedynym istniejącym kryterium jest kolejność zgłoszeń. Rywalizacja zapowiada się jednak na niezwykle zaciętą, albowiem w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie Fortnite przygotowaliśmy aż 5000 dostępnych miejsc. 

Turniej rozpocznie się w piątek i będzie trwać przez cały weekend w dniach od 16 do 18 października:

  • Etap 1: piątek 19:00-21:00: 5000 zapisanych graczy weźmie udział w czterech zrzutach, walcząc o awans do kolejnej rundy,

  • Etap 2: sobota 19:00-21:00: 500 graczy z największą ilością punktów zdobytych w poprzednim etapie weźmie udział w czterech zrzutach, walcząc o awans do kolejnej rundy,

  • Etap 3: niedziela 19:00-21:00: runda finałowa zrzeszająca najlepszą setkę zawodników. To tutaj dowiemy się pomiędzy jakich graczy podzielona zostanie pula nagród. 

Zmagania w ramach Monte Snack #BRB Community Cup nie mogą obejść się bez światowej klasy komentarza. Za mikrofonem zasiądzie znany całej społeczności twórca treści, Ewron. Swoją ponadprzeciętną wiedzą na temat gry urozmaici niezwykle emocjonujące rozgrywki.

Skuszeni? Wbijajcie na www.MonteSnack.pl i zapisujcie się do turnieju. Pamiętajcie, kto pierwszy, ten lepszy!