Przygotuj się, wybierz najlepszą postać i sięgnij po nagrody. Weź udział w Monte Snack #BRB Cup League of Legends!

Po wielu miesiącach przerwy nadszedł czas na kolejne zmagania w League of Legends w ramach akcji Monte Snack #BRB. Działania zainicjuje showmatch z udziałem influencerów. W meczu pokazowym zobaczymy między innymi Damiana “Nervariena” Ziaję oraz Jakuba “Kubona” Turewicza. Widowisko odbędzie się już 13 listopada!

Turniej Monte Snack #BRB Cup League of Legends został podzielony na dziewięć etapów: osiem tur kwalifikacyjnych oraz wielkie finały. Udział w zabawie jest otwarty dla wszystkich chętnych. Ilość miejsc jest jednak ograniczona, a o przyjęciu do turnieju decyduje kolejność zgłoszeń. W każdym etapie kwalifikacyjnym będzie wystąpi do 2048 chętnych. Zapisy do pierwszych kwalifikacji ruszą 13 listopada.

Do wielkiego finału awansuje zaledwie ośmiu najlepszych zawodników – po jednym z poszczególnych kwalifikacji. Przystąpią oni do dalszych zmagań o nagrody finansowej z puli nagród wynoszącej równe 30 tysięcy złotych. W trakcie zabawy nagrodzimy łącznie szesnastu graczy – w ich ręce trafi od 300 do 12 tysięcy złotych.

Mecze odbywać będą się na mapie Howling Abyss w formacie jeden na jednego. Do zwycięstwa nie dojdzie za sprawą zniszczenia Nexusa, lecz poprzez spełnienie jednego z trzech wymogów:

  • Zdobycie First Blooda,
  • Wyeliminowanie jako pierwszy 100 minionów,
  • Zniszczenie wieży przeciwnika.

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w zabawie, udaj się do sekcji “Turnieje” na stronie Monte Snack. Wybierz dogodny dla siebie termin rozgrywek i zapoznaj się z regułami. Następnie sfinalizuj zapisy i oczekuj dalszych informacji na adres e-mail podany w trakcie rejestracji.

Do zobaczenia na polu bitwy, Przywoływaczu!