Czas na kolejną atrakcję – nadchodzi Monte Snack #BRB Cup Brawl Stars 3vs3 Showdown. Weź udział w dobrej zabawie z Farellem oraz Dżejdżejką!

Nadszedł czas na rozrywkę w mobilnym wydaniu – rozpoczynamy Monte Snack #BRB Cup Brawl Stars Showdown! Wejdź na streama prowadzonego przez Dżejdżejkę oraz Farella i zanurz się w ekscytującej rozgrywce jednej z najpopularniejszych gier mobilnych. Tego nie możesz przegapić!

W planie live’a przewidziane są liczne atrakcje dla widzów. Twórcy zmierzą się przeciwko sobie w najróżniejszych trybach. Rywalizacja nie będzie miała jednak charakteru indywidualnego – zespoły nadających zostaną uzupełnione o chętnych do podjęcia walki widzów. Dzięki temu każdy z Was będzie miał szansę stanąć ramię w ramię z ulubionym YouTuberem, aby pokazać się z jak najlepszej strony przed tysiącami obserwujących.

Transmisja Monte Snack #BRB Cup Brawl Stars Showdown rozpocznie się punktualnie o 20:00, jednak to nie koniec emocji związanych z Brawl Stars.

Rozpoczynamy zapisy do turnieju Monte Snack #BRB Cup Brawl Stars z pulą nagród wynoszącą 15 tys. złotych. Rozgrywki dedykowane są trzyosobowym drużynom i zostały podzielone na pięć etapów: cztery rundy kwalifikacyjne oraz wielki finał. Zapraszamy do sekcji zapisy.